Czas na hiszpański design!

Poznałam ją parę lat temu. Z pasją opowiadała o pięknych przedmiotach, o tym, jak powstają, jak dla ich twórców ważny jest detal. Opowiadała również o mieście, w którym żyje. O radości płynącej z jej mieszkańców, bo Agata – twórczyni i właścicielka firmy z Barcelony (gdzie mieszka) jest pasjonatką designu z Półwyspu Iberyjskiego.

BarcelonaConcept_hiszpanski design
Czas na show! Wazy bd barcelona
BarcelonaConcept_hiszpanski design
bd barcelona – hiszpańskie meble są piękne

 

Posłużę się tu słowami Agaty:

“BarcelonaConcept to osobisty projekt, który powstaje w Barcelonie i wynika z chęci przybliżenia tradycji wzorniczej z Hiszpanii w Polsce. Projekt poparty aktywnym życiem w kulturze katalońskiej, baskijskiej, iberyjskiej, doświadczeniem w pracy z projektantami i architektami oraz zamiłowaniem do wszystkiego, co jest piękne a zarazem funkcjonalne.

I tak od dobrych, kilku lat promujemy w Polsce  najlepsze hiszpańskie  wzornictwo przemysłowe, znane i mniej znane projekty designerskie,  architektoniczne, lampy te świecące romantycznie w domu jak i te oświetlające aleje i promenady, wygodne meble miejskie w parkach oraz meble do przestrzeni kontraktowych i do wypoczynku w domu i w ogrodzie.”

BarcelonaConcept_hiszpanskidesign
BarcelonaConcept_hiszpanskidesign
BDBarcelona i piękne meble do ogrodu
BarcelonaConcept_design z Hiszpanii
Krzesła z BD Barcelona

 

Piękna lampa z barcelońskiej Parachilny!

To znajdziecie na BarcelonaConcept:

Ikony hiszpańskiego designu / Światowe  firmy designerskie i manufaktura /  Szlachetne surowce, technologia i tradycyjne rzemiosło / Szeroka oferta do wystroju w przestrzeni prywatnej i publicznej, mała architektura miejska …no i oczywiście cudowną hiszpańską atmosferę w codziennych kontaktach (po polsku)!

hiszpańskie meble są piękn

 

hiszpański design_BarcelonaConcept

Minęło parę lat i znowu się spotkałyśmy. Już na dłużej, co mnie niezmiernie cieszy, bo hiszpański design jest mi szczególnie bliski. Już niedługo dowiecie się, co z tego spotkania wynikło!

A tymczasem zapraszam na stronę http://barcelonaconcept.pl/

Gorąco polecam!

Ps. A tu sam Jaime Hayon przy pracy 🙂

Hayon_BD Barcelona
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments