Lubię projektować takie wnętrza …

I lubię, kiedy oczekiwania się spełniają, a wizja zamienia się w realne obrazy. Jest to możliwe dzięki ludziom, z którymi wspólnie tworzę ich dom. Dom nie na pokaz, tylko do życia, choć estetyczny i piękny.

Takie miały być te wnętrza. Proste, wygodne, zapraszające, dające odpoczynek wszystkim domownikom (dwoje dorosłych i dwójka dzieci). Ważne były również materiały. Naturalne, ciepłe, miękkie, ale także ekskluzywne i luksusowe. Stąd obecność drewna i tkanin oraz motywu marmuru.

Na posadzce drewno oraz wielkoformatowe płyty gresowe, które doskonale imitują naturalny kamień (Marazzi). Również stół, krzesła i hokera są drewniane (stół jest obłędny). Natomiast fronty kuchni drewnem nie są, chociaż tak wyglądają 🙂

Duża część dzienna łączy w sobie strefy wypoczynku, jadalni i kuchni. Od strony drzwi wejściowych prowadzi do niej wiatrołap i korytarz. Zaraz po otwarciu drzwi wejściowych naszym oczom ukazuje się kolorowa wzorzysta tapeta i piękna czarna konsolka (moja ulubiona francuska marka Ligne Roset) ze złotym lustrem słońcem. Od razu na twarzy pojawia się uśmiech 🙂

Dalej w części przedpokoju duża zabudowa z wbudowanym siedziskiem otwiera się na część dzienną. Wcześniej jest jeszcze dodatkowa łazienka.

Piętro to oaza spokoju i relaksu. Przestronna sypialnia z dodatkowym miejscem do wypoczynku łączy się z garderobą i łazienką.

Na piętrze znajdują się też pokoje dzieci i ich łazienka. A korytarz okazał się doskonałym miejscem na ekspozycję zbioru książek właścicieli.

Takie wnętrza, to spełnienie marzeń projektanta 🙂

5 2 votes
Oceń przydatność artykułu
5 2 votes
Oceń zdjęcia
5 2 votes
Oceń treść
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grażyna
Grażyna
10 miesięcy temu
Oceń przydatność artykułu :
     
Oceń zdjęcia :
     
Oceń treść :
     

Brawo Moniko, piękne wnętrze zaprojektowane z dużym wyczuciem i klasą

Last edited 10 miesięcy temu by Grażyna
Monika Bień-Konigsman
Monika Bień-Konigsman
10 miesięcy temu
Reply to  Grażyna

Bardzo dziękuję 🙂

Wojtek
Wojtek
10 miesięcy temu
Oceń przydatność artykułu :
     
Oceń zdjęcia :
     
Oceń treść :
     

Pięknie! Monika masz ogromny talent!

Monika Bień-Konigsman
Monika Bień-Konigsman
10 miesięcy temu
Reply to  Wojtek

Bardzo dziękuję za te słowa 🙂